تامی جونز در سال 1945 در لیورپول حضور پیدا کرد و همچنین به عنوان یک “مرد سخت” واقعی محبوبیت کسب کرد. همچنین در همان زمان از ایجاد بیش از 1000 نمایش برای باشگاه گلف خود لذت ببرید. این فرد کودک بودن را تقویت کرد. این فرد در طول دهه پنجاه و همچنین در دهه هفتاد، از زمانی که لیورپول افزایش یافته است، یک فرد جدایی ناپذیر بوده است که از حد متوسط ​​بعدی برای کنترل بازی ویدیویی زبان خاص به وجود آمده است.

جونز به عنوان یک مبتدی احتمالی در سال 1960 با سن 20 سالگی به لیورپول پیوست و همچنین این فرد مدت کوتاهی از کارمندان سازماندهی شده لذت می برد، پشتکار او در فروشگاه ها مشاهده کرد که حیوان خانگی شما به اولین حضورش برای کارکنان اولیه شما کمک کرد. زمان سال 1962-1963 در موفقیت 5-1 بالای شهر بیرمنگام، با این حال، تا سال 1965 که جونز شروع به لذت بردن از آن به طور منظم کرد، و همچنین با این زمان از سال که او بوده است، درست نبود. حیاتی در داخل لیورپول FA Pot کارکنان سودآور که در آن لیدز ایالات متحده را فتح کرد.

از سال 1965-1966 که جونز به دست آورد، سرمایه گذاری اولیه خود را از زمانی که لیورپول برای به دست آوردن موضوع خاص لیگ کوچک سفر کرد، که معمولاً اولین بازی او با همه قرمزها است، تقویت کرد. صرف نظر از   لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد محبوبیت او به عنوان یک فرد سرسخت، جونز به سادگی در هر زمانی که در جریان مسابقه بود، از درک این موضوع که در مورد فحش دادن به داور به جای شروع کننده در مورد بحث های معروف او بود، دور شده است.

پس از یک دوره در مورد بازسازی زیر کارگردانی Costs Shankly در سال 1970 که معمولاً تعداد کمی از شرکت کنندگان تازه وارد آنفیلد می شدند، جونز با کاپیتانی خاص لیورپول و همچنین صرف نظر از کنار گذاشتن نهایی FA Pot برای توانایی در مجموعه در سال 1971 معرفی شد. موفقیت چندان دور نبود، و همچنین در فصل 73-1972، این فرد شروع به کاپیتان اولیه لیورپول کرد تا بتواند هر جام اتحادیه اروپا را بالا ببرد، در حالی که آنها جام یوفا خاص را همراه با بازیابی لیگ کوچک خاص به دست آوردند. موضوع.

با این حال، نیم سال بعد، با استفاده از اختلاف نظر با کارگردان کاستز شنکلی، جونز از سمت کاپیتانی لیورپول برکنار شد و همچنین از کادر خود کم شد، تا نگرانی‌های بسیار بدتری ایجاد کند، رقابت در قسمت میانی پا (قوس) با املین هیوز چون کاپیتان تازه باشگاه گلف. پس از اینکه تمایزات شما پرداخت شده است، و همچنین صرف نظر از شایعاتی مبنی بر اینکه او به هر گونه مبادله ای به دور از باشگاه گلف خاص نیاز داشته است، جونز سرمایه گذاری خود را برای کارمندان خاص به دست آورد، و امروز دوباره در مجموع، برخلاف محافظ کلیدی مورد علاقه خود، از آن لذت می برد. محل.

این فرد در ادامه سفر کرد تا بتواند در مقابل نیوکاسل امتیاز نهایی FA 1974 را به دست آورد، و همچنین چند بازی دیگر لیگ کوچک در سال 1976 و همچنین 1977، که احتمالاً زمان قابل توجه لیورپول در سال بوده است. بلافاصله پس از سودآور بودن موضوع خاص لیگ کوچک، لیورپول به نظر می رسید که برای دستیابی به یک “سه گانه” بزرگ ناشناخته به نظر می رسد، اما درست پس از شکست FA Pot نهایی 2-1 برای منچستر ایالات متحده نادیده گرفته شد.

فقط شب‌ها پس از ریختن جام حذفی خاص، شب‌های فوق‌العاده‌ای در پایتخت ایتالیا پدیدار شد، از زمانی که لیورپول تجربه کرد در بخش آلمان، بوروسیا مونشن گلادباخ درون پات نهایی اتحادیه اروپا، تصادفی برای فیل تامپسون که در آن جونز ورزش را شروع کرد. و همچنین این فرد هدف بعدی را در موفقیت 3-1 به ثمر رسانده است، که در آن مشاهده شد که لیورپول به پات اولیه اتحادیه اروپا دست یافت.

در یکی از بهترین زمان‌های سال با آنفیلد مشاهده شد که تامی جونز در سال 1978، درست پس از 638 بازی و همچنین چهل و هشت هدف برای باشگاه گلف شما، با نام مستعار آنفیلد-آهن خاص، پرده پنجره‌ای را در مورد شغلش در لیورپول پایین می‌آورد. پس از محبوبیت فرد سرسخت او، به هیچ وجه نمی توان از او غافل شد.

Categories: Uncategorized

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *